STW12NC60 SGS-Thomson Microelectronics   N-CHANNEL 600V - 0.48W - 12A TO-247 PowerMesh II MOSFET 20040407
STW12NC60 ST   N-CHANNEL 600V 0.48 OHM 12A TO-247 POWERMESH II MOSFET 20031102
STW12NC60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-247AA 20031026
STW12NC60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-247AA 20031022
STW12NC60 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPP07N60C3 20120119
全选
Total found 5 in 217540143