STW10NC60 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 600V - 0.65Ohms - 10A - TO-247/ISOWATT218 PowerMESH II MOSFET 20040407
STW10NC60   TRANSISTOR MOSFET TO-247 20040407
STW10NC60 ST   N-CHANNEL 600V - 0.6 OHM - 10A - TO-247/ISOWATT218 POWERMESH MOSFET 20031102
STW10NC60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247 20031026
STW10NC60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247 20031022
STW10NC60 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPP07N60C3 20120119
全选
Total found 6 in 217540143