STP36N06LFI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP36N06L ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STP36N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 21A I(D) | TO-220VAR 20031026
STP36N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 36A I(D) | TO-220 20031026
STP36N06LFI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 21A I(D) | TO-220VAR 20031022
STP36N06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 36A I(D) | TO-220 20031022
STP36N06LFI ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2385 20120119
STP36N06L ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2385 20120119
STP36N06LFI ST TO-220IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2385 20120101
STP36N06L ST TO-220AB   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2385 20120101
全选
Total found 10 in 217540143