STH80N05FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-218VAR 20031026
STH80N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-218 20031026
STH80N05FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-218VAR 20031022
STH80N05 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 80A I(D) | TO-218 20031022
STH80N05FI ST   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba 2SK2551 20120119
STH80N05 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba 2SK2551 20120119
STH80N05FI ST TO-218IS   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2551 20120101
STH80N05 ST TO-218   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2551 20120101
全选
Total found 8 in 217540143