SPP35N10 Infineon   20070418
SPP35N10 Infineon(siemens)   Power MOSFET. 100V. TO-220. RDSon=45mOhm. 35A. NL 20030310
SPP35N10 Infineon   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP30NF10 20120118
全选
Total found 3 in 217540143