PHP52N06T NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
PHP52N06T-01 NXP   N-channel enhancement mode field-effect transistor 20080220
PHP52N06T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031026
PHP52N06T Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 52A I(D) | TO-220AB 20031022
PHP52N06T Philips   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP55NF06 20120118
全选
Total found 5 in 217540143