PHB13N40E Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 13A I(D) | SOT-404 20031026
PHB13N40E Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 13A I(D) | SOT-404 20031022
PHB13N40E Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRF740AS 20120118
全选
Total found 3 in 217540143