MTB30P06V ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-263AB 20031026
MTB30P06V ON Semiconductor   TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 30A I(D) | TO-263AB 20031022
MTB30P06V/D Onsemi   Power MOSFET 30 Amps. 60 Volts 20010820
MTB30P06VT4 ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STB16PF06LT4 20120118
MTB30P06V Motorola   [替换型号]Compatible Equivalent Toshiba 2SJ401 20120117
MTB30P06V Motorola D2-PAK   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SJ401 20120101
全选
Total found 6 in 217540143