LD1117D50   IC-SMD-REGULATOR 5.0V 0.8A 20030108
LD1117D50C ST Microelectronics SOP-8   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
LD1117D50 ST Microelectronics SOP-8   Positive Fixed Voltage Regulator 20020807
全选
Total found 3 in 217540143