KIA78M15PI Korea Electronics TO-220IS   20060614
KIA78M15PI Korea Electronics   [替换型号]Replacement Toshiba TA78M15S 20060614
KIA78M15PI Korea Electronics   [替换型号]Replacement Rohm BA178M15T 20060614
KIA78M15PI Korea Electronics   [替换型号]Replacement NEC μPC78M15A 20060614
KIA78M15PI Korea Electronics(KEC) TO-220IS   Integrated Circuit>Voltage Regulator/ Positive/ 0.15A/ 0.5A/ 1A/ 1A(Adjustable)>KIA78M15PI 20030314
KIA78M15PI KEC   [替换型号]Compatible Equivalent:Rohm BA178M15T 20120119
TA78M15S Toshiba   [替换型号]Compatible Equivalent:KEC KIA78M15PI 20120118
全选
Total found 7 in 217540143