FS10VSJ3 Powerex Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031026
FS10VSJ3 Mitsubishi Electric & Electronics USA   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031026
FS10VSJ3 Powerex Inc   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031022
FS10VSJ3 Mitsubishi Electric Electronics USA   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 150V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-263AB 20031022
全选
Total found 4 in 217540143