FQL40N50F Fairchild Semiconductor Corp   20060608
FQL40N50F Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-264AA 20031026
FQL40N50F Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 40A I(D) | TO-264AA 20031022
FQL40N50F FAIRCHILD TO-264   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK48N50Q 20120108
全选
Total found 4 in 217540143