BUK9635-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031026
BUK9635-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031022
全选
Total found 2 in 217540143