BUK9635-55_2 NXP   TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20080220
BUK9635-55A Philips   BUK9535-55A| BUK9635-55A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9635-55 Philips   BUK9635-55|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9535-55A Philips   BUK9535-55A| BUK9635-55A|TrenchMOS (tm) transistor Logic level FET 20060716
BUK9635-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040408
BUK9635-55 Philips Semiconductors   TrenchMOS transistor Logic level FET 20040406
BUK9635-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031026
BUK9635-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK9635-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031026
BUK9635-55T/R Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031022
BUK9635-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | TO-263AB 20031022
BUK9635-55 Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 34A I(D) | SOT-404 20031022
BUK9635-55 Philips   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRLZ34NS 20120118
全选
Total found 13 in 217540143