BT138-600G Philips Semiconductors   TRIAC|600V V(DRM)|12A I(T)RMS|TO-220 20021229
BT138-600G PH   (45.35 k) 20021222
BT138-600G ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST BTB12-600B 20120119
BT138-600G Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Littefuse Q6015R5 20120118
全选
Total found 4 in 217540143