APT5014LVRG Micro Semi TO-264   Power MOS V?MOSFET 20080429
APT5014LVR Micro Semi TO-264   Power MOS V?MOSFET 20080429
APT5014LVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 500V 37A 0.140 Ohm 20040408
APT5014LVR Advanced Power Technology   POWER MOS V 500V 37A 0.140 Ohm 20040406
APT5014LVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 37A I(D) | TO-264AA 20031026
APT5014LVR Advanced Power Technology   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 37A I(D) | TO-264AA 20031022
APT5014LVR Advanced Power Technology TO-264   Volts:500V RDS(ON)0.14Ohms ID(cont):37Amps|MOSFETs 20020906
APT5014LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK48N50Q 20120108
APT5014LVR APT TO-264 [L]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFK32N50Q 20120108
全选
Total found 9 in 217540143